Lietuvių English (UK)

Mokomoji mokinių bendrovė M.A.A.S. eXPO mugėje

Molėtų gimnazijos mokomoji mokinių bendrovė M.A.A.S., kurianti stalo kilimėliams dizainą ir laimėjusi „Lietuvos Junior Achievement“ atrankos konkursą eXpo mugei, gruodžio 8 dieną vyko į Lietuvos parodų ir kongresų centrą Litexpo. Čia organizuota Kalėdinė mokomųjų mokinių bendrovių eXpo mugė, kurioje jaunuoliai iš visos Lietuvos pirmą kartą savo pirmiesiems klientams pristatė pačių kurtus produktus ir paslaugas. M.A.A.S. vaikinams sekėsi neblogai, gavo keletą užsakymų, neįkainojamos patirties ir patarimų iš verslininkų, kaip dar galėtų patobulinti savo produktą.
Na, o Meida dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement“ konkurse „Ateities vizionierius“, į kurį pretendavo 130 mokinių mokomųjų bendrovių lyderių. Sėkmingai praėjusi I ir II atrankos etapus, Meida buvo pakviesta į III etapą, kuris vyko gyvai Kalėdinėje eXpo mugėje. Šio etapo metu dėl Ateities vizionieriaus rungėsi 32 lyderiai, demonstruodami savo kritinį mąstymą, produkto inovatyvumą ir komunikabilumą. Ateities vizionieriais galėjo tapti tik 10 moksleivių lyderių. Deja, į dešimtuką nepatekome, tačiau buvo naudinga patirtis ir įspūdžiai.

V. Mateikienė