^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

Gera pradžia – pusė darbo!

Jau ketvirtą kartą organizuojamas neuromokslų konkursas „Brain Bee“ Lietuvoje, kuriame gali dalyvauti 13 – 18 metų mokiniai. Konkurso misija – įkvėpti jaunus žmones domėtis neuromokslais bei gilinti anglų kalbos žinias, nes užduotys pateikiamos anglų kalba.

Konkursas susideda iš kelių etapų: pirmasis etapas vyksta online sprendžiant Brain bee testą (jame dalyviams pateikiama 50 klausimų, kuriems skiriama 30 min). Geriausiai atlikę testą (apie 50 dalyvių) kviečiami dalyvauti nacionaliniame konkurso etape (balandis – gegužė), o šio etapo nugalėtojas atstovauja Lietuvai tarptautiniame Brain Bee konkurse, kuris vyks spalio 5-9 d. Čikagoje.

Taigi, konkurse dalyvavo trys Molėtų gimnazijos mokiniai Meida Baranauskaitė, Saulė Druskytė ir Kajus Okunevas, kurie visi puikiai pasirodę, gavo pakvietimą dalyvauti nacionaliniame konkurso etape, o Kajus net pateko tarp 5 (6) konkurso geriausių!

Sveikiname gimnazistus, linkime užsispyrimo ir kantrybės, gilinantis į sudėtingo neurologijos mokslo paslaptis.

Biologijos mokytoja R.Mongirdienė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.