Lietuvių English (UK)

Svečiuose Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto studentai

„Fizikos mokytis įdomu“, - teigė kovo 12 dieną į gimnaziją atvykę Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto studentai, tarp kurių ir buvęs mūsų gimnazijos mokinys Kostas. Ir tai pagrindė vesdami mūsų gimnazistams fizikos pamoką.

Šie studentai yra ir Vilniaus universiteto organizacijos FiDi-Fiziko diena nariai, todėl pamokoje pasitelkė ne tik neįprastus įdomiuosius fizikos ir chemijos eksperimentus, bet pristatė Vilniaus universiteto Elektronikos ir telekomunikacijų technologijos, Šviesos technologijos, Aukštųjų technologijų fizikos ir verslo bakalauro studijų programas bei Fiziko dienos atsiradimo istoriją, tradicijas, renginius jos metu.

Pamoka buvo ir naudinga, ir įdomi: liepsnos, dūmai, karštis, šviečiantis agurkas, o kur dar bandymai su azotu.

Dėkojame studentams ir linkime sėkmės studijose.

Fizikos mokytoja Irena