^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Molėtų „Vibracija“ kitame „Juventus“ krepšinio lygos etape

Lapkričio 22 dieną Molėtų gimnazijoje baigėsi pirmas „Juventus“ krepšinio lygos etapas, kuriame dėl patekimo į Molėtų rajono etapą kovojo trys Molėtų gimnazijos komandos: „Elektriniai“, „Verslo susitikimas“ ir Molėtų „Vibracija“.

Vienuoliktokai bei dvyliktokai, skaudžiai pamokę devintokus, susitiko tarpusavyje ir tai buvo neblogos rungtynės, kuriose nebuvo aišku, kuri komanda nugalės. Rungtynių pradžioje vyko lygi kova, bet rungtynių metu „Vibracijos“ komanda neleido vienuoliktokams šiemet nukeliauti į rajono etapą, kur patys kovos su Giedraičių bei Alantos gimnazijų komandomis. „Vibracijos“ komandoje „iššovė“ Justas Sirutis, pelnęs 20 taškų. „Verslo susitikimo“ komandoje rezultatyviausias buvo Gustas Petkevičius. Sveikiname „Vibraciją“ ir linkime sėkmės kitame „Juventus“ krepšinio lygos etape.

Kūno kultūros mokytojas Ramūnas Knezys

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.