^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Baigėsi Utenos regiono Gimnazijų Lygos čempionatas

Kovo 21 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko „Sodros“ projekto „Nepamiršk parašiuto“ Gimnazijų lygos čempionato Utenos regiono gimnazijų protų kovų V etapas, kuriame dalyvavo 21 komanda.

Prieš prasidedant protų kovoms, VSDFV Utenos skyriaus direktorius Vidmantas Misiūnas padėkojo visiems už dalyvavimą ir įteikė komandoms padėkos raštus. V etape mūsų gimnazijos komandai atstovavo Agnė Žvinytė iš IIIa, Neringa Andrejevaitė, Mažvydas Datenis ir Gabija Žvinytė iš IIIb, Aurita Petrulytė iš IVa ir Agnė Jurgelėnaitė iš IVb. Džiaugiamės, kad V etape taip pat gerai sekėsi, surinkome 28 taškus ir nors į respublikinį finalą nepatekome (iš regiono 21 komandos  patenka tik viena komanda) grįžome su V- ąja vieta ir su gera nuotaika, nusiteikę ir kitais mokslo metais dalyvauti „Sodros“ projekto „Nepamiršk parašiuto“ veiklose.

Mokytoja V. Mateikienė, projekto koordinatorė gimnazijoje

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.