^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Šok į tėvų klumpes“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras birželio 7 dieną inicijavo visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Tą dieną mokiniai turėjo galimybę apsilankyti tėvų ir artimųjų darbovietėse, susipažinti su darbo aplinka, profesine veikla, plėtoti savo karjeros kompetencijas bei stiprinti priimamus karjeros sprendimus.

Į iniciatyvą įsijungė ir Molėtų gimnazijos I klasių gimnazistai. Vieni „padirbėjo“ Molėtų „Saulutės“ vaikų darželyje, kiti „Vyturėlio“ vaikų darželyje, na, o birželio 11 dieną grupė gimnazistų, pasirūpinę maistu gyvūnams, vyko į Utenos gyvūnų globos namus, kur susipažino ne tik su darbo aplinka, gyvūnų priežiūra, bet ir vedžiojo gyvūnus.

Darbo aplinka, bendravimas su darbuotojais, praktinis darbo išbandymas suteikė gimnazistams naujos informacijos. Dėkojame šių įstaigų darbuotojams už nuoširdų savo darbo pristatymą ir bendravimą bei suteikusiems mokiniams galimybę ugdytis karjeros, bendrąsias ir dalykines kompetencijas.

Valerija Mateikienė, mokinių ugdymo karjerai koordinatorė

 

      

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.