Lietuvių English (UK)

Anglų kalbos ir istorijos integruota pamoka

Rugsėjo 30 d. ketvirtų gimnazijos klasių mokiniams netradicinėje aplinkoje vyko integruota anglų kalbos ir istorijos pamoka. Jos tema „Partinė sistema. Valdžios formavimas. Savivalda“. Pamokos tikslas- pagilinti žinias, kaip veikia partijos, formuojama valdžia, kas yra įstatymų leidžiamoji, vykdomoji valdžia, kaip funkcionuoja rajono savivalda.

Pamoka vyko Molėtų savivaldybėje. Mokiniai susitiko su Molėtų raj. mero pavaduotoja Vaida Saugūniene, administracijos direktoriaus pavaduotoju Steponu Šanteriovu ir mero patarėju Valentinu Stundžiu. Mokiniams teko prisiminti politinių partijų išsidėstymo spektrą, jų doktrinų skirtumus, pagrindines vertybes ir idėjas, jų pirmininkus, valdančiosios daugumos ir opozicines partijas, frakcijų sudarymo principus, rajono savivaldybės tarybos sudėtį, administracijos struktūrą. Mokiniai įdėmiai klausėsi politikų atsakymų ir patys įsitraukė į diskusiją lietuvių ir anglų kalba.

Aktyviausias buvo Osvaldas Cesiulis. Jis ir kiti mokiniai, aktyviai dalyvavę diskusijoje, buvo apdovanoti prizais. Mokiniai galėjo pasitikrinti ir praplėsti žinias, kai kuriuos sudomino politikos mokslai.

Stasė Stundienė

Virginija Petrauskienė