Lietuvių English (UK)

„UKTech@s 2019“

Lapkričio 20 d. gimnazistų komanda turėjo galimybę dalyvauti pirmą kartą vykusiame konkurse „UKTech@s 2019“, kurį organizavo Utenos kolegijos Verslo ir Technologijų fakulteto Inžinerijos ir technologijų katedra, pakvietusi dalyvauti Utenos regiono mokyklų 11-12 klasių mokinius. Molėtų gimnazijai atstovavo komanda, kurią sudarė trys mokiniai.

Renginys prasidėjo komandų prisistatymais. Mūsų gimnazijos komanda prisistatė pagal Dovydo sukurtas eiles. Vėliau gimnazistai Dovydas, Titas ir Kornelijus dalykinėse laboratorijose atliko keturias praktines užduotis iš informacinių technologijų, fizikos, chemijos ir robotikos. Renginys baigėsi dalyvavimu „Protų kovose“. Konkursui pasibaigus ir pakartotinai susumavus mūsų komandos įvertinimus už prisistatymą, kiekvienoje laboratorijoje atliktas praktines užduotis, kurios buvo įvertintos atskirai, bei „Protų kovose“ gautus taškus, gimnazijos komandai vertinimo komisija skyrė ketvirtą vietą.

Renginys buvo gražus ir įdomus. Konkurso metu buvo galima ne tik pasitikrinti žinias, gebėjimus, bet sužinoti bei praktiškai išbandyti ir kažką naujo.

Dėkojame Dovydui, Titui ir Kornelijui už pasiruošimą konkursui ir šaunų dalyvavimą renginyje.

Fizikos mokytoja Irena Jančionytė