^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

Gimnazistai - projekto „Kartų namai Molėtuose“ dalyviai

Molėtų gimnazija ir rajono savivaldybės viešoji biblioteka daug metų bendradarbiauja. Biblioteka vykdo projektą „Kartų namai Molėtuose“, kuris  finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Vykdomos dvi neformalaus švietimo programos: virėjų ir floristų -dekoratorių. Gimnazija yra šio projekto partnerė.  

Buvusi bibliotekos direktorė Virginija Raišienė pakvietė gimnazistus dalyvauti šiame projekte. Šeši gimnazistai įsitraukė į  veiklas.  Jie įgyja naujų žinių,  bendros veiklos pagilina bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, savanoriavimas suteikia naujų galimybių bendradarbiauti. Sėkmingai baigusiems mokymo programą bus įteiktas neformaliojo švietimo mokymo programos baigimą patvirtinantis pažymėjimas. Mokymai įgauną pagreitį. Nuo teorinių mokymų dalyviai perėjo prie praktikos. Gimnazistai džiaugiasi įsitraukę į įdomias projekto veiklas.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.