^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Bronzinė „Molekuliozės“ kelionė tęsiasi

Lapkričio 25 dieną Vilniaus Žirmūnų gimnazijos iniciatyva buvo organizuotas respublikinis nuotolinis gamtosauginis konkursas „EKOLOGIŠKUMO VIRUSAS PLINTA 2020“. Konkurso metu mokiniams buvo siekiama perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias bei įgūdžius, ypatingą reikšmę teikiant tinkamam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui. Renginys skatino mokinių bendradarbiavimą, kūrybingumą, išradingumą pritaikant teorines žinias praktikoje.

Dalyviai varžėsi keturiose amžiaus kategorijose (3-4 klasių, 5-6 klasių, 7-8 klasių bei 9-12 klasių). Molėtų gimnazijos komanda: D.Arlickaitė, E.Šlikaitė, A.Vorobjovaitė, M.Sirevičiūtė ir G.Braškys, dalyvavo vyriausiųjų kategorijoje ir demonstravo savo žinias net šešiuose olimpiados turuose,  atsakinėdami į klausimus aplinkosaugos, sveikos gyvensenos ir ekologijos temomis. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad „Molekuliozė“ iškovojo III vietą, bus apdovanota pagyrimo raštais bei atminimo davanėlėmis.

Šaunuoliai! Mūsų darbas davė rezultatų, taigi, dirbti verta!

Biologijos mokytoja Regina Mongirdienė

P.S. Štai kokį nuostabų filmuką kūrė komanda bei jos techninis konsultantas J.Rinkevičius.

https://youtu.be/GbvRLnqTWzs

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.