^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Šventėms pasipuošta

Visi laukiame džiugių metų švenčių. Jos jau ne už kalnų. Nors ir  pandemija  bei karantinas,  žiemos šventes pasitinkame pasipuošę. Smagu, jog gimnazijos puošimas yra tradicija, gyvuojanti nuo seno ir leidžianti pajusti šventinę nuotaiką. Tai ypač svarbu šiuo sudėtingu laikotarpiu. Šie metai ne išimtis. Dailės mokytojos Ramutė ir Eglė puošė gimnazijos  erdves savos gamybos darbais. Jų sukurtos dekoracijos skleidžia jaukumą ir šilumą ne tik gimnazijos bendruomenei, bet ir praeiviams. 

Kaip ir kasmet, tęsiant tradiciją, Molėtų kultūros centras kvietė įmones, įstaigas bei organizacijas, šeimas sukurti šventinę dvasią  žiemos paslaptimi apgaubtoje Kalėdinių eglučių alėjoje. Kalėdos – gražiausias metų laikas ir jų belaukiant verta padaryti gerą darbą. Smagu, jog Kalėdines eglutes puošė mokytoja Ramutė, raštinės administratorė Justina ir  Ic klasės mokiniai, mama Jolanta bei kasės vadovė Virginija. Gimnazija – Žalioji mokykla. Patiems pasigaminti šventines puošmenas iš atlikusių, nebenaudojamų daiktų ar medžiagų buvo nemenkas iššūkis.  Ačiū visiems, kurie prisidėjo kuriant šventinę nuotaiką.

 

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

  

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.