Lietuvių English (UK)

Išgyvenimo drama ir virsmas

Ekskursijoje gimnazistai iš I a, b, c klasių patyrė „Išgyvenimo dramą“ Sovietiniame bunkeryje. „Išsilaisvinę“ iš slogios aplinkos, mokiniai suprato, kaip svarbu saugoti Lietuvos laisvę, stengtis mokytis, skaityti knygas ir siekti asmeninių tikslų. Po pietų mokiniai paniro Į Energetikos ir technikos muziejaus organizuotą edukaciją „Virsmas“, kurioje išbandė gulinčio roboto įdomybes, „įsielektrinę“ dalijo žaibą bei dalyvavo „Tesla“ šou.

Daugiau nuotraukųIšgyvenimo drama ir virsmas

Pasiekę Everestą

Molėtų gimnazijos Id klasės mokiniai Benjaminas, Kristupas ir Adas šiais mokslo metais dalyvavo SEB ambasadorių programoje moksleiviams, kurios tikslas didinti mokinių finansinio raštingumo lygį. Vaikinai, dalyvaudami SEB banko virtualiose paskaitose, mokėsi patys ir, vesdami finansinio raštingumo pamokas gimnazijoje I-IV klasių gimnazistams, progimnazijoje – 8 klasių mokiniams, gautomis žiniomis dalijosi su kitais mokiniais.

Skaityti daugiauPasiekę Everestą

Mūsų laukia Žaliosios olimpiados pusfinalis!

Gimnazijos komanda – Žaliosios olimpiados pusfinalyje! Džiaugiamės, kad komisijos sprendimu Molėtų gimnazijos komandos (Meidos, Saulės, Gustės, Airidos, Kajaus) pristatyta ekodizaino darbo idėja ir pats darbas (sėdmaišis iš antrinių žaliavų) pelnė antrą vietą ir gavo 25 taškus iš 30 galimų. Konkurse dalyvavo 67 Lietuvos gimnazijos. Šie mokiniai rungsis Žaliosios olimpiados pusfinalyje spalio mėnesį. O mokinių sukurtas darbas bus eksponuojamas Valstybės pažinimo centre Vilniuje.

Biologijos mokytoja R.Mongirdienė