^Atgal į viršų

Svečiuose – karininkė Kristina

Ketvirtadienį, spalio 28-ąją, gimnazijoje vyko netradicinė pamoka, kurią vedė buvusi gimnazistė, prieš dešimtmetį baigusi mūsų gimnaziją, Mechanizuotosios pėstininkų brigados Geležinis Vilkas štabo vadovybės G4 skyriaus logistikos operacijų vyresnioji karininkė Kristina Klimienė.

Skaityti daugiau: Svečiuose – karininkė Kristina

Edukacija Kernavėje

Dvidešimt aštuoni gimnazijos trečiųjų klasių mokiniai lankėsi Kernavės muziejuje. Juos lydėjo istorijos mokytojos Skaidrina Laurinavičienė ir Virginija Petrauskienė. Netradicinėje aplinkoje vyko edukacinė ekskursija  - istorijos pamoka „Kernavės archeologinės vietovės muziejuje“. Tai kultūros paso renginys.

Skaityti daugiau: Edukacija Kernavėje

Susitikimas su I gimnazinių klasių tėvais (globėjais, rūpintojais)

Mokslo metų pradžia – išbandymų mėnuo naujokams gimnazijoje. Mokiniai adaptuojasi naujoje ugdymo įstaigoje, mezga pažintis. Lygiai taip pat ir tėvai (globėjai, rūpintojai) susiduria su naujovėmis, leisdami savo atžalas į naują mokyklą. Neretai suaugusiesiems kyla daug klausimų, į kuriuos atsakymą gali rasti atvykus į tėvų susirinkimus.

Skaityti daugiau: Susitikimas su I gimnazinių klasių tėvais (globėjais, rūpintojais)

Mokomės profesijų modulių

Naujiena yra tai, kad nuo 2020 metų profesinėse mokyklose gali mokytis ir bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Jie gali rinktis profesinio mokymo programų modulius. Tai galimybė mokiniams pažinti, išbandyti save amato labirintuose, prisiliesti ir pačiam išmėginti naujas technologijas.

Skaityti daugiau: Mokomės profesijų modulių

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.