^Atgal į viršų

Konferencija „Lituanistika mokykloje“

Vasario 22 dieną VU Šiaulių akademijoje vyko metodinė – dalykinė konferencija „Lituanistika mokykloje“.

Mokykla keičiasi, diegiama daug įvairių naujovių, todėl natūralu, kad mokytojai praktikai ir mokslininkai turi susitikti: aktualius dalykus būtina aptarti, probleminius klausimus išdiskutuoti, pagaliau – pasidalyti patirtimi. Pranešėjų – 22. Perskaityta 20 pranešimų aktualiais atnaujinto lietuvių kalbos ir literatūros turinio ir mokymo, mokymosi klausimais.

Skaityti daugiau: Konferencija „Lituanistika mokykloje“

Gera pradžia – pusė darbo!

Jau ketvirtą kartą organizuojamas neuromokslų konkursas „Brain Bee“ Lietuvoje, kuriame gali dalyvauti 13 – 18 metų mokiniai. Konkurso misija – įkvėpti jaunus žmones domėtis neuromokslais bei gilinti anglų kalbos žinias, nes užduotys pateikiamos anglų kalba.

Skaityti daugiau: Gera pradžia – pusė darbo!

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.