^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Puošiamės Šv. Velykoms

Jei už lango dar nekvepia pavasariu, tai pas mus jau tikrai kvepia. Gimnazijos mokiniai ir jų mokytojos Eglė ir Rūta, nepaneigsite, bet padirbėjo iš peties! Šitiek margučių primarginta.... O kiek spalvų, kiek raštų, kiek kūrybos ir meilės įdėta... Beliko tik džiaugtis bundančia gamta, gaiviu pavasario oru ir laukti Šv. Velykų.

Skaityti daugiau: Puošiamės Šv. Velykoms

Vizitas Italijoje

Gavome linkėjimų iš „Erasmus+“ projekto „Inovatyvus ugdymas su STEAM“ dalyvių: „Mes vis dar Busto Arsizio mieste (Italijoje), Enrico Tosi ekonomikos mokykloje įsiliejame į tūkstantinę šios mokyklos bendruomenę. Kasdien pastebime vis daugiau švietimo sistemos ypatumų. Stebimės, kad gamtos mokslų mokiniai šioje mokykloje mokosi tik vienerius metus. Pavyzdžiui, jeigu baigę šią ugdymo įstaigą norėtų studijuoti mediciną, tektų nuotoliniu būdu savarankiškai analizuoti kursą ir gauti tai įrodantį dokumentą.

Skaityti daugiau: Vizitas Italijoje

Respublikiniame jaunųjų dramaturgų konkurse – pjesės „Natiurmortai“ sėkmė

„Iš tiesų, visas mano trumpas gyvenimas – begalinė paveikslų galerija, kurioje vien peizažai, stambūs planai su visokiom abstrakcijom ir natiurmortais,“- tai ištrauka iš gimnazistės E. Dubnikovaitės pjesės „Natiurmortai.

Skaityti daugiau: Respublikiniame jaunųjų dramaturgų konkurse – pjesės „Natiurmortai“ sėkmė

Respublikiniame jaunųjų filologų konkurse - bronza

Jubiliejiniame 55-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse gimnazistė Elzė Dubnikovaitė tapo laureate. Už gerą poeziją Elzė nominuota trečiąja vieta. Sveikiname Elzę ir jos mokytoją Liną.

Informacijos paieškos internete: kaip nepakliūti į sukčių voratinklius?

Apgauti galima bet ką – jeigu netikime telefoniniais sukčiais, patikėti galime kuo nors kitu, nes sukčiavimo būdų yra itin daug. Sukčiai labai greitai prisitaiko prie įvairių naujovių, todėl į jų pinkles galime patekti net pirkdami daiktus internetu. Kovo 29 dieną gimnazistai dalyvavo nuotolinėje, dalyvaujamojo biudžeto paskaitoje „Informacijos paieškos internete: kaip nepakliūti į sukčių voratinklius?”

Skaityti daugiau: Informacijos paieškos internete: kaip nepakliūti į sukčių voratinklius?

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.