^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Teisės aktai

„Atgal į mokyklą“

„Atgal į mokyklą“ – visos ES mastu vykdomas projektas. Lietuvoje jį įgyvendina Užsienio reikalų ministerija.  Projekto tikslas - suteikti galimybes moksleiviams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje. Ministerijos darbuotojai vyksta į mokyklas. Diplomatai ir kiti ministerijos darbuotojai pasakoja mokiniams, kas yra ES, kuo yra svarbi narystė.

Tarp 203 mokyklų, kurios užsiregistravo dalyvauti šiame projekte, yra ir Molėtų gimnazija. Gegužės 30 dieną sulaukėme svečio - Gedimino Varvuolio, ambasadoriaus ypatingiems pavedimams. Su antrų klasių mokiniais jis apžvelgė Europos Sąjungos kūrimosi istoriją, ES sprendimų priėmimo kelią ir kitus klausimus. Smagi viktorina padėjo įtvirtinti svarbiausiais žinias apie Europos Sąjungą.

Dėkojame ambasadoriui p.Gediminui Varvuoliui už  pokalbį apie diplomatinę tarnybą , apie tai,  ką Lietuvos ambasados ir diplomatai veikia užsienyje, kuo įdomus šis darbas ir kokius iššūkius kelia, ko reikia norint  tapti diplomatu.

Mokytoja Skaidrina Laurinavičienė

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.