

Molėtų rajono mokyklų pavasario kroso varžybose startavo šeši gimnazistai. Dalyviai varžėsi skirtingose amžiaus grupėse, įveikdami įvairias trąsas pušų apsuptyje. Puikiai pasirodė mūsų gimnazijos sportininkai: I vietą užėmė Emilija - distancija 500 m. (mokyt. Kristina Knezienė), bėgdamas 1 kilometrą II vietą iškovojo Augustas (mokyt. Ona Sakalauskienė), III vietą „išplėšė“ Deimantas (mokyt. Ramūnas Knezys).

Balandžio 29 dieną gimnazijoje vyko Atvirų durų diena. Čia lankėsi Molėtų progimnazijos aštuntokai su savo klasių vadovais. Būsimiesiems gimnazistams mūsų įstaigos veiklas pristatė direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Glinskienė. Pavaduotoja priminė, kad prašymus į gimnaziją reikia pateikti Mokinių priėmimo elektroninėje sistemoje.

Balandžio 28 dieną Ukmergėje vyko įtraukties forumas „Skirtingi kartu“. Mūsų gimnazijai atstovavo įtraukiojo ugdymo srities koordinatorė, psichologė Jūratė Laurinavičiūtė ir šios grupės narė, fizinio ugdymo mokytoja Ona Sakalauskienė.
Balandžio 29 dieną, Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos kvietimu, gimnazija prisijungė prie prasmingos iniciatyvos – į mokyklą atvykti vilkint džinsus. Taip išreikštas palaikymas seksualinio smurto aukoms ir aiški pozicija, kad smurtas neturi jokio pateisinimo.
Balandžio mėnesį, naudojant naujas STEAM laboratorijos priemones, I klasių gimnazistai tyrinėjo Archimedo jėgą, ieškodami atsakymo į probleminį klausimą: „Kaip ir kodėl kinta gėlame ir jūros vandenyje plaukiojančio laivo grimzlė?“, o IIc klasės mokiniai, konstruodami realų mikroskopo modelį, ieškojo atsakymo į klausimą: „Ar galima pasigaminti optinius prietaisus, kokia mikroskopų reikšmė praktikoje?“.