Lietuvių English (UK)

TŪM

Balandžio 29 dieną Molėtų viešosios bibliotekos salėje vyko TŪM projekto Įtraukiojo ugdymo grupių mokymai, kuriuose dalyvavo mokyklų atstovai iš penkių rajono mokyklų.

Skaityti daugiauTŪM

Balandis - autizmo supratimo didinimo mėnuo

Pasaulyje balandžio mėnuo skiriamas autizmo supratimo didinimui. Autizmas įvardijamas kaip neurologinis raidos sutrikimas. Autistams  sunkiau palaikyti socialinius ryšius, bendrauti, jiems būdingi kalbos sutrikimai, jie turi polinkį kartoti tuos pačius elgesio ar mąstymo modelius, bet gali būti labai geri siauros srities žinovai ir pan. Begalybės ženklas - autizmo supratimo simbolis. Manoma, kad kas 70-as vaikas yra autistiškas.

Skaityti daugiauBalandis - autizmo supratimo didinimo mėnuo

Pavasario kroso varžybos

Molėtų rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybose puikiai pasirodė mūsų gimnazistai: D. Umbrasaitė (Ib klasė) 1000 m. distancijoje laimėjo I vietą, vaikinų 1500 m. bėgime E. Putna (I b klasė) užėmė I vietą, J.Toločka - III vietą. Ilgiausioje, 2 kilometrų, trasoje, nenugalimas buvo D.Čirba (III d klasė), II vieta atiteko O. Marcinkevičiui iš IIIb klasės.

Daugiau nuotrakųPavasario kroso varžybos